Motokárový tým KartCZ byl založen v roce 2006. Majitelem týmu je pan Karel Simon, který také dříve závodil.

Team KartCZ se zabývá prodejem podvozků, motorů, náhradních dilů a příslušenství. Pravidelně se účastní jak mistrovských závodů v České republice tak i závodů v Evropě, zejména na území Itálie.

KartCZ je oficiálním zástupcem renomovaných značek v oblasti kartingového sportu, kterými jsou výrobci podvozků CRG a ROSSO KORSA, výrobce motorů TM, výrobce výfukových systémů ELTO RACING a výrobce chladičů a příslušenství NEW LINE.

KartCZ navázal spolupráci s jedním z nejvýznamnějších úpravců motorů TM, kterým je Gianfranco Galiffa a jeho firmy GALIFFA TUNING a G-LINE.

KartCZ provádí kompletní repase a úpravy motorů TM pro třídy Baby60, Mini60, OK-J, OK a KZ2 a to včetně prodeje náhradních dílů a příslušenství.

KartCZ

Motorsport

Preconstruction Planning

In a tincidunt ligula, quis blandit diam. Pellentesque fermentum erat a dolor porttitor tempor. Aenean eu porta loren vulputate pellenque. Duis quis commodo sem. Integer eros purus, tincidunt sed sagittis quis, dignissim et tortor. 

Architectural Modelling

Sed ullamcorper gravida sapien vulputate pellentesque. Duis quis commodo sem. Integer eros purus, tincidunt sed sagittis quis, dignissim et tortor. Donec at neque est. Pellentesque ullamcorper dignissim ullamcorper.

Address: 3204 Goldcliff Circle, Washington DC 20016
Phone: (202)243-8097 | Email: psychotherapy@drparker.com

© All Rights Reserved