Vítejte na stránkách firmy Montrago

Firma Montrago je poskytovatelem komplexních služeb v oblasti obojživelných pásových vozidel Hägglunds BV206, zahrnující jejich prodej, servis a poradenství, v rámci kterého se snažíme najít nejlepší řešení pro naše zákazníky. K uvedeným službám využíváme profesionální zázemí a téměř 15 let zkušeností v tomto oboru. ​ V roce 2019 jsme navýšili skladové kapacity a zásoby, abychom mohli rychleji reagovat na potřeby našich zákazníků.

REALIZACE

03/2021

​ Několikaměsíční úsilí celého týmu bylo završeno předáním stroje novému majiteli, kterým se stalo Ministerstvo vnitra, konkrétně Policejní prezidium. Stroj bude používán k obslužnosti školícího střediska v Krkonoších. Již začaly práce na dalším stroji ...

Historie

Co je Hägglunds ?

Švédská firma Hägglunds se již od roku 1960 zabývá navrhováním a výrobou hydraulických systémů ( hydr.motorů, řídících jednotek, hydraulických ventilů...), ale také výrobou hospodářských a vojenských vozidel. Z dílen švédských inženýrů pochází také legendární model BV206, jehož prodejem a servisem v rámci České a Slovenské republiky se firma Montrago zabývá. ​ První modely BV206 sjely z výrobních linek firmy Hägglunds počátkem 70-tých let. Svou technickou spolehlivost a odolnost prokázal a dodnes stále prokazuje na všech světových kontinentech od polárních oblastí severní Ameriky, Evropy a Asie, pouštní pustiny Asie a Afriky až po nejdrsnější kontinent-Antarktidu. O pohon se stará zážehový motor Ford nebo vznětový motor Mercedes prostřednictvím automatické převodovky. Ta je napojena na přídavnou převodovku s možností pomalého a rychlého chodu. Poháněny jsou obě dvojice pásů s možností uzavření jejich diferenciálů obou vozových jednotek. Zatáčení vozidla je narozdíl od klasických pásových vozidel, kde je přibržďován vždy jeden pás, řešeno natáčením kloubového spojení obou vozových jednotek. ​ Díky jednoduché konstrukci zadního vozu je možné se přizpůsobit potřebám zákazníka a modifikovat stroj k jeho plné spokojenosti z maximálního využití.

Pronájem

Firma Montrago připravuje možnost pronájmu našich vozidel. Jedná se jak o pronájmy krátkodobé , tak i dlouhodobé. Po dohodě je možné pronajmout vozidla BV206 včetně obsluhy. Samozřejmostí je přeprava naším odtahovým speciálem a zaškolení obsluhy na místě určení. ​ Bližší informace Vám rádi poskytneme na vyžádání.

Vozy k Pronájmu

REFERENCE