Připravuji službu masáž do domu

Službu si můžete nezávazně objednat pomocí formuláře níže, který slouží spíše jako průzkum. Služba bude spuštěna pouze pokud bude dostatečný zájem.
Informace poskytnuté pomocí formuláře budou sloužit pouze pro účely tohoto webu. V případě spuštění služby vás budu kontaktovat a budete si moci registrovat termín jaký vám bude vyhovovat.

Masáž u vás doma

Vychutnej si masáž v pohodlí svého domova.

Už nemusíte řešit jak se dostat na masáž, kde zaparkovat a volat a zjišťovat volné termíny. Vše zařídíte z pohodlí domova. Zaregistrujte si termín hned na této stránce.

Masáž

Masáž je souborem hmatů, které přivodí masírovanému úlevu od bolesti, uvolní napětí svalů a uleví psychickému napětí v dnešní uspěchané a napjaté době.

Masáž je přínosem každému, kdo ji podstoupí, neboť jde o dotyk. Dotyk, ze kterého se dnes pomalu vytrácí cit, cit k dotyku prostě patří. Vždyť hmat je prvním ze smyslů, kterým komunikujeme s okolním světem. Dotyk rodičů a jejich pohlazení je lék na vše, ať se jedná o poraněné koleno a nebo jiná příkoří, která jsme utrpěli.

Masáž je kultivovaný dotyk, který vám samozřejmě nenahradí dotek rodičů či partnera, ale může vám pomoci od momentálních či dlouhodobých fyzických ale i psychických problémů.

Někdy stačí při napětí, nervozitě, únavě nebo bolesti hlavy provést uklidňující masáž a obtíže zmizí. Potřebujete dodat energii, povzbudit se k dílu, se kterým pro únavu nemůžete začít? Někdy k tomu pomůže krátká stimulující masáž. Jste celkově rozladěni, nemůžete se soustředit na práci nebo vás z neustálého sezení v kanceláři bolí záda? Cítíte nepřiměřenou únavu nebo vás bolí nohy po celodenní práci? I zde z velké většiny obtíže odstraní nebo alespoň zmírní masáž. Jste přetaženi a nemůžete usnout? Probouzíte se v noci a máte depresivní myšlenky? Zkuste to s masáží. Možná vás překvapí nečekaný efekt a účinnost masáže. Muže vám pomoci čelit  problémům, které jste se naučili řešit pomocí léků a které vám již nepřináší žádný efekt (prášky na spaní nezabírají). Zkuste odstraňovat podobné obtíže pomocí masáže.

 

Při současném životním stylu, kdy většinu aktivit provozujeme v sedě nebo se při nich málo hýbeme, dochází k poruchám pohybového aparátu. Poruchy se pak projevují celou řadou nepříjemných příznaků, počínaje únavou až po bolestivé příhody.

Masáž je jednou z účinných metod jak lze tyto příčiny mírnit.

Nemusíte nikam jezdit

Masér přijede až k vám domů. Nemusíte nikam chodit jen si objednáte masáž z pohodlí domova a tam si ji také vychutnáte.

Objednávka z pohodlí domova

Objednávku vyřídíte z pohodlí domova přímo na této stránce. V objednávkovém formuláři najdete volný termín a odešlete.

Cena

Cena je bez skrytých nákladů na dopravu. Při pravidelném odběru máte masáže levnější.

Učinky Masáže

Jaký prospěch může mít masáž na vaše tělo a všem vám může být prospěšná

Kontraindikace

Kdy rozhodně masáž neobjednávat, nebo při jakých stavech je masáž nevhodná

Působím na okrese Trutnov. Masáž domů si můžete objednat v Trutnově a blízkém okolí. Pokud jste z větší dálky a přesto si chcete objednat masáž kontaktujte mě a najdeme nějaké řešení.

cena masáže do domu

Naplánujte si svou masáž

Napište do formuláře své údaje pro pozdější kontaktování a poznatky, jako jestli je pro vás tato služba výhodná jakou jste ochotni  zaplatit cenu za tuto službu v jakém čase je pro vás nejvhodnější. Nám to pomůže pro efektivní spuštění a plánování.

Provozní doba

Po dohodě lze masáž objednat i mimo provozní dobu.

Výhodné balíčky

360,- Kč/masáž

10 x 30 min masáž 

Doprava v ceně

Kontaktuj nás

Napište a objednejte si výhodný balíček.

Richard Kulda

tel.: 731 042 934