Masáž u vás doma

Vychutnej si masáž v pohodlí svého domova.

Už nemusíte řešit jak se dostat na masáž, kde zaparkovat a volat a zjišťovat volné termíny. Vše zařídíte z pohodlí domova. Zaregistrujte si termín hned na této stránce.

Masáž

Masáž je souborem hmatů, které přivodí masírovanému úlevu od bolesti, uvolní napětí svalů a uleví psychickému napětí v dnešní uspěchané a napjaté době.

Masáž je přínosem každému, kdo ji podstoupí, neboť jde o dotyk. Dotyk, ze kterého se dnes pomalu vytrácí cit, cit k dotyku prostě patří. Vždyť hmat je prvním ze smyslů, kterým komunikujeme s okolním světem. Dotyk rodičů a jejich pohlazení je lék na vše, ať se jedná o poraněné koleno a nebo jiná příkoří, která jsme utrpěli.

Masáž je kultivovaný dotyk, který vám samozřejmě nenahradí dotek rodičů či partnera, ale může vám pomoci od momentálních či dlouhodobých fyzických ale i psychických problémů.

Někdy stačí při napětí, nervozitě, únavě nebo bolesti hlavy provést uklidňující masáž a obtíže zmizí. Potřebujete dodat energii, povzbudit se k dílu, se kterým pro únavu nemůžete začít? Někdy k tomu pomůže krátká stimulující masáž. Jste celkově rozladěni, nemůžete se soustředit na práci nebo vás z neustálého sezení v kanceláři bolí záda? Cítíte nepřiměřenou únavu nebo vás bolí nohy po celodenní práci? I zde z velké většiny obtíže odstraní nebo alespoň zmírní masáž. Jste přetaženi a nemůžete usnout? Probouzíte se v noci a máte depresivní myšlenky? Zkuste to s masáží. Možná vás překvapí nečekaný efekt a účinnost masáže. Muže vám pomoci čelit  problémům, které jste se naučili řešit pomocí léků a které vám již nepřináší žádný efekt (prášky na spaní nezabírají). Zkuste odstraňovat podobné obtíže pomocí masáže.

 

Při současném životním stylu, kdy většinu aktivit provozujeme v sedě nebo se při nich málo hýbeme, dochází k poruchám pohybového aparátu. Poruchy se pak projevují celou řadou nepříjemných příznaků, počínaje únavou až po bolestivé příhody.

Masáž je jednou z účinných metod jak lze tyto příčiny mírnit.

Nemusíte nikam jezdit

Masér přijede až k vám domů. Nemusíte nikam chodit jen si objednáte masáž z pohodlí domova a tam si ji také vychutnáte.

Objednávka z pohodlí domova

Objednávku vyřídíte z pohodlí domova přímo na této stránce. V objednávkovém formuláři najdete volný termín a odešlete.

Cena

Cena je bez skrytých nákladů na dopravu. Při pravidelném odběru máte masáže levnější.

Učinky Masáže

Jaký prospěch může mít masáž na vaše tělo a všem vám může být prospěšná

Kontraindikace

Kdy rozhodně masáž neobjednávat, nebo při jakých stavech je masáž nevhodná

Působím na okrese Trutnov. Masáž domů si můžete objednat v Trutnově a blízkém okolí. Pokud jste z větší dálky a přesto si chcete objednat masáž kontaktujte mě a najdeme nějaké řešení.

cena masáže do domu

Rezervujte si masáž

Rezervujte si svou masáž.

Pokud budete mít problém s rezervací kontaktujte mne na telefonu.

Provozní doba

Po dohodě lze masáž objednat i mimo provozní dobu.

Výhodné balíčky

360,- Kč/masáž

10 x 30 min masáž 

Doprava v ceně

Kontaktuj nás

Napište a objednejte si výhodný balíček.

Richard Kulda

tel.: 731 042 934

Hide picture