Krkonoše

Pec pod
Sněžkou

Pec pod Sněžkou je součástí největšího lyžařského rezortu v Česku, 14 km sjezdovek. Město se rozkládá v Krkonoších na řece Úpě a Zeleném potoku. Na území města obklopuje řada horských vrcholů. Růžová hora 1300 m.n.m., nejvyšší horské vrcholy  Krkonoš jsou Sněžka 1603 m.n.m., Studniční hora 1554 m.n.m. a Luční hora 1547 m.n.m. Dále ohraničuje město Zadní planina a Liščí hora. Pec pod sněžkou je v Krkonoších nejnavštěvovanějším horským střediskem jak v zimním, tak v letním období. Je velmi vyhledávaným místem  pro dovolenou na horách, lyžařský areál se totiž nachází přímo ve městě. Autobusové linky ze Svobody nad Úpou zde končí a to proto, že zde končí i silnice. Pec nabízí nespočet sportovních aktivity v zimě, ale i v létě. Navštivte Pec pod Sněžkou, která nabízí nespočet možností ubytování, tak můžete v klidu vychutnat krásu našich hor a strávit tak nezapomenutelnou dovolenou v Krkonoších.

contact us and book the tour of your dreams

Vydrovy Boudy

Luxusní ubytování v tradičně laděném stylu v klidné části Pece pod Sněžkou.

Počasí

Aktivity
Pec pod sněžkou
a Okolí

Za sportem i relaxací

Město Pec pod Sněžkou patří v zimě mezi nejoblíbenější lyžařská střediska v Čechách k dispozici má upravené trasy Krkonošské magistrály a v létě je díky své poloze vyhledáváno jako výchozí bod pro poznávání Krkonoš což ocení jak vyznavači horské pěší turistiky tak cyklisté. 

Můžete se do Pece vydat i za účelem relaxace na wellness pobyty v krásném horském prostředí. Z nadmořské výšky 769 m.n.m. ve které se město nachází se budete vydávat na procházky, nebo túry což samo o sobě prospívá tělu i duši. Přijďte se přesvědčit sami.

Poznejte Krkonoše

Město se rozkládá v Krkonoších na řece Úpě a Zeleném potoku. Na území města obklopuje řada horských vrcholů. Růžová hora 1300 m.n.m., nejvyšší horské vrcholy  Krkonoš jsou Sněžka 1603 m.n.m.jejíž vrchol vede přímo z města kabinová lanová dráha, Studniční hora 1554 m.n.m. a Luční hora 1547 m.n.m. Dále ohraničuje město Zadní planina a Liščí hora. Díky vybudovaným lanovkám, vlekům a udržovaným běžeckým lyžařským tratím se město stalo špičkovým sportovním a rekreačním střediskem a ideálním jak v zimě pro lyžaře, tak v létě pro cyklisty i pěší turisty. Ideální místo pro dovolenou v Krkonoších, kde máte široký výběr ubytování od tradičních horských bud, přes luxusní hotely až po wellness pobyty.

Místo pro pohodový pobyt

Ve městě Pec pod Sněžkou můžete navštívit mnoho restaurací, kde se můžete naobědvat, nebo posedět v kavárnách v centru města. Můžete zde strávit příjemný večer se sklenkou vína či dobrou večeří.

Na Sněžku  můžete v letní i zimní sezóně vyjet moderní kabinovou lanovkou, V centru města máte možnost půjčit si koloběžky, nebo kola a zdolávat tak horské hřebeny netradičním způsobem. Ve městě naleznete samozřejmě půjčovnu lyží a potřebného vybavení. V centru naleznete lanový park a bobovou dráhu kterou ocení hlavně děti. 

 

Hide picture